Dávky pro osoby se zdravotním postižením Radnice

Kontaktní pracoviště Úřadu práce - Dávky pro osoby se zdravotním postižením Radnice,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka v Plzni.

náměstí Kašpara Šternberka 363, 338 28 Radnice u Rokycan

Toto kontaktní pracoviště Úřadu práce v Radnicích zajišťuje následující služby

Úřad práce Radnice - Dávky pro osoby se zdravotním postižením

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Snímky z Uřadu práce Radnice - Dávky pro osoby se zdravotním postižením na adrese náměstí Kašpara Šternberka 363, 338 28 Radnice u Rokycan, které by jste viděli při bežném průjezdu nebo při procházení danou oblastí.

Volná místa Radnice

Celkem nalezeno 92 volných místo pro Radnice a okolí
Doplňovači zboží

Výhodou znalost vietnamského jazyka. Kontakt osobně na pracovišti.

Prodavač/prodavačka

Výhodou znalost vietnamského jazyka.. Kontakt osobně na pracovišti.

Číšník/servírka

Směny: krátký - dlouhý týden.

Strojník

Náplň práce: obsluha nakladače (výhodou: obsluha traktoru, multikáry, kropičky, válce). Základní údržba svěřené techniky. Požadujeme: Řidičské oprávnění skupiny C, ideálně i skupiny T, časová flexibilita, samostatnost a odpovědnost za svěřené ...
Břasy

Pomocní pracovníci v oblasti těžby a stavebnictví

Náplň práce: pomocné práce na stavbě. Přípravné práce, bourací práce atd... Požadujeme: řidičský průkaz skupiny B výhodou, spolehlivost, pečlivost, přátelský přístup Nabízíme: práci ve stabilní rodinné společnosti, flexibilní pracovní dobu, ...

Svářeč MIG - MAG