Specialisté v oblasti bezpečnosti dat a příbuzní pracovníci

Kontakty
zaměstnavatel: PricewaterhouseCoopers Audit, s.r.o.
pracoviště: Praha
mzda: od 70000
Popis pozice
Kontakt: e-mail: cz_vialto_infokarta@vialto.com
Upřesňující informace:
Bakalářské vzdělání, velmi dobrá úroveň anglického jazyka mluvenou i písemnou formou výhodou. Předchozí zkušenost v mezinárodní společnosti výhodou.

Volná místa v okolí Praha

Svářeči

KONTAKT : R.Mykola, tel.: 773998034, e-mail: r.mykola@seznam.cz
Praha

Číšníci, servírky, barmani

MÍSTO VÝKONU : Provozovny Cocina Mexicana, Praha KONTAKT PRVOTNĚ E-MAILEM : Patricie Štefanová, ...
Praha

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

Praha

Pracovníci ostrahy, strážní

Spáva a údržba budovy, fyzická ostraha
Praha

Business Development & Marketing Director/Řídící pracovníci v oblasti obchodu

Požadujeme znalost velmi dobrou znalost angličtiny slovem i písmem. Zkušenosti v oboru výhodou.
Praha

Visual merchandiser - aranžér/ka

Kontakt: e-mail: petr.nolc@cz.soliver.com Visual mechandiser - aranžér bude navětěvovat i další ...
Praha

volná místa Praha