Business Development & Marketing Director/Řídící pracovníci v oblasti obchodu

Kontakty
zaměstnavatel: Flex Databases s.r.o.
pracoviště: Praha, Praha
mzda: od 100000
Popis pozice
Požadujeme znalost velmi dobrou znalost angličtiny slovem i písmem.
Zkušenosti v oboru výhodou.

Volná místa v okolí Praha

Ostatní uklízeči a pomocníci

Praha

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

Praha

Uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objekt

místo výkonu práce: Praha kontakt: Bazarov Oleksandr, tel.: 776759969 (prosím volejte v pondělí a v ...
Praha

User Support Engineer

pozn.: Ref. číslo volného místa: 2652
Praha

MÍSTO VÝKONU PRAHA KONTAKT : Bazarov Oleksandr, tel.: 776 759 969 pondělí - čtvrtek 10-12:00 ...
Praha

Odborní pracovníci v administrativě a správě organizace

Kontakt:tel.: 775888748/Po-Pt -od 10:00-15:00hod
Praha

volná místa Praha