Číšníci, servírky, barmani

Kontakty
zaměstnavatel: COCINA MEXICANA, s.r.o.
pracoviště: Praha
mzda: od 20000 do 27000
Popis pozice
MÍSTO VÝKONU : Provozovny Cocina Mexicana, Praha
KONTAKT PRVOTNĚ E-MAILEM : Patricie Štefanová, e-mail: patriciestefanova@yahoo.com

Hledáme barmana, případně servírku/ číšníka do provozovny s mexickou kuchyní v Praze.
Dobrá komunikační znalost Angličtiny nebo Španělštiny je podmínkou, minimálně základy Češtiny jsou výhoda..
Výhodou vyučený v oboru nebo se 2 - 3 roky praxe v oboru (jako barman nebo číšník / servírka, případně manažer restaurace).

Volná místa v okolí Praha

Specialisté v oblasti bezpečnosti dat a příbuzní pracovníci

Kontakt: e-mail: cz_vialto_infokarta@vialto.com Upřesňující informace: Bakalářské vzdělání, velmi ...
Praha

Automechanici

Kontkat:tel.: 257 107 342/od 9.00-15.00hod, e-mail: ...
Praha

Pracovníci montovaných staveb

Praha

Pomocní kuchaři

Hledáme pomocné kuchaře do asijské restaurace. Nutný zájem o obor, praktické zkušenosti nejlépe z ...
Praha

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

Kontakt: tel.: 737920732 (Po- pátek od 14:00-17:00 hodin)
Praha

Ostatní uklízeči a pomocníci

Praha

volná místa Praha