Visual merchandiser - aranžér/ka

Kontakty
zaměstnavatel: s.Oliver CZ, s.r.o.
pracoviště: Praha, Praha
mzda: od 25000 do 27000
Popis pozice
Kontakt: e-mail: petr.nolc@cz.soliver.com
Visual mechandiser - aranžér bude navětěvovat i další pobočky s. Oliver CZ s.r.o.

praxe alespoň 1 rok v oboru visual merchandisingu v oblasti fashion, znalost českého jazyka, aktivní znalost anglického jazyka

Zaměstnanecké výhody: stravenky, motivační soutěž

Volná místa v okolí Praha

Recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních

Kontakt: e-mail: accounting34@global-accounting-services.com Pro luxusní hotel The Dominican, ...
Praha

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

Praha

Business Development & Marketing Director/Řídící pracovníci v oblasti obchodu

Požadujeme znalost velmi dobrou znalost angličtiny slovem i písmem. Zkušenosti v oboru výhodou.
Praha

Kontakt: e-mail: hrunyco@hrubyco.com
Praha

Odborní pracovníci v administrativě a správě organizace

Kontakt:tel.: 775888748/Po-Pt -od 10:00-15:00hod
Praha

Pomocníci v kuchyni

Místo výkonu práce provozovny Viridana s.r.o., Praha, Kontakt: tel.: 777425774 10-14 hodin ...
Praha

volná místa Praha