Pracovníci v půjčovnách

Kontakty
zaměstnavatel: Prime Service s.r.o.
pracoviště: Korunní 2569, 10100
mzda: od 20000 do 30000
Popis pozice
Požadavky
SŠ nebo VŠ vzdělání
Znalost jazyků: angličtina-pokročilá , ruština-pokročilá, čeština-pokročilá, běloruština-základní
Řidičský průkaz sk. B
Znalost MS Office (Excel, Word - pokročilé)
Spolehlivost v práci, velmi dobré komunikační schopnosti, zájem o práci s lidmi
Zvědavost, pracovitost, učenlivost a systematičnost
4x měsičně služební cesty po České republice služebním autem
Jaká náplň práce vás čeká:
budování vztahů a pravidelná komunikace s klienty
identifikace a analýza potřeb klientů
plánování, příprava a organizace změnových / rozvojových projektů
spolupráce na vývoji nových služeb
podpora při tvorbě a nastavení manažerských systémů
osobni setkávání s klienty

Volná místa v okolí Žernov

Pokojská

úklidové práce v hotelu, úklid pokojů, restaurace, příprava snídaní. Pracovní doba 7 - ...

Pracovníci ostrahy, strážní

Hledáme pracovníky ostrahy pro objekt v Praze 10. K dispozici denní i noční směny, možnost výběru. ...

Domovník - údržbář

Hledáme komunikativního, spolehlivého, pracovitého domovníka - údržbáře Charakteristika vykonávané ...

Ostatní pomocní manipulační pracovníci (kromě výroby)

kontakt čtvrtek 16-17 hod.

Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z papíru

praxe na obdobné pozici, u cizinců znalost českého jazyka.

Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva)

Kontakt telefonicky v pracovní dny 9:00-10:00

volná místa Žernov