Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z papíru

Kontakty
zaměstnavatel: Eclipse Print a.s.
pracoviště: Přátelství 1615, 10400
mzda: od 23000 do 26000
Popis pozice
praxe na obdobné pozici, u cizinců znalost českého jazyka.

Volná místa v okolí Žernov

Obsluha v zařízeních rychlého občerstvení

Kontakt e-mailem. Práce v provozu restaurace McDonald´s

Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech

ruština, čeština, angliština, MS office, ŘP sk. B.

Tesaři a stavební truhláři

Nevhodné pro slabozraké Nevhodné pro nevidomé Kontakt telefonicky v pracovní dny 9:00-10:00

Mechanici a opraváři autobusů a trolejbusů

Vyučení v oboru automechanik nebo v oboru příbuzném, v případě absence vyučení je možné akceptovat ...

Grafici a výtvarníci v multimédiích

Požadujeme - Organizační schopnosti, proaktivita, dobré komunikační schopnosti, orientace v novém ...

volná místa Žernov