Domovník - údržbář

Kontakty
zaměstnavatel: Smile Group s.r.o.
pracoviště: Mantovská 697, 10900
mzda: od 20000
Popis pozice
Hledáme komunikativního, spolehlivého, pracovitého domovníka - údržbáře
Charakteristika vykonávané práce:
• Provádí údržbářské práce
• Provádí zahradnické práce (v létě-sekání travnatého pozemku, v zimě-odklízení sněhu)
• Odstraňuje zjištěné závady
• Manuální a řemeslné úkony spojené s běžným chodem a údržbou objektů (drobné
instalaterské, zednické, malířské a jiné práce)
• Spolupráce se správou administrativních budov a technická správa bytových domů
• Nákup drobného materiálu
Požadujeme:
Aktivní přístup a spolupráci , Organizační dovednosti , Samostatnost a zodpovědnost , schopnost řešit
technické problémy, Spolehlivost, řidičský průkaz skupiny B - podmínkou
Znalost angličtina a ruština - výhodou

Volná místa v okolí Žernov

Ostatní pomocní manipulační pracovníci (kromě výroby)

kontakt čtvrtek 16-17 hod.

Prodavači textilu, obuvi a kožené galanterie

Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z papíru

praxe na obdobné pozici, u cizinců znalost českého jazyka.

Pomocní kuchaři

Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva)

Kontakt telefonicky v pracovní dny 9:00-10:00

Obsluha v zařízeních rychlého občerstvení

Kontakt e-mailem. Práce v provozu restaurace McDonald´s

volná místa Žernov