OBSLUHA VYSOKOZDVIŽNÝCH A JINÝCH VOZÍKŮ A SKLADNÍCI

Kontakty
zaměstnavatel: SLAVOŠOV, s.r.o.
pracoviště: Viničná 910, 26601
mzda: od 18900
Popis pozice
Doporučenku ÚP uplatnit u zaměstnavatele po předchozí tel. domluvě na č. 736760092. Ostatní zájemci volat a domkuvit pohovor na tel. č. 736760092 nebo zaslat strukturovaný životopis na e-mail: info@slavosovsro.cz

Volná místa v okolí Beroun

ZDRAVOTNÍ SESTRY/ ZUBNÍ INSTRUMENTÁŘI

Kontakt: e-mailem, telefonicky.

POMOCNÍ KUCHAŘI

Pohovory pouze na adrese restaurace po předchozí e-mailové komunikaci. Jedná se opráci v asijské ...

SPECIALISTA VÝKONOVÉ ELEKTRONIKY

Požadujeme: vyšší odborné vzdělání v oboru elektroniky; 2-3 roky předchozí pracovní zkušenosti jako ...

IT TESTER S UKRAJINŠTINOU

Požadujeme: znalost českého a ukrajinského jazyka podmínkou. Zkušenost s IT testingem alespoň 3 ...

DOPRAVNÍ DISPEČEŘI

Požadavky:minimálně 3 roky praxe v dopravě, řidičský průkaz skupiny B a D.Kontakt: e-mailem
Beroun

MANAŽÉŘI PRO FARMACEUTICKOU FIRMU

Kontakt: telefonicky od 9:30- 13:00, e-mailem.

volná místa Beroun