SPECIALISTA VÝKONOVÉ ELEKTRONIKY

zaměstnavatel: Carrier Refrigeration Operation Czech Republic s.r.o.
pracoviště: Lidická 323, 26601
mzda: od 50000 do 66000
Popis pozice
Požadujeme: vyšší odborné vzdělání v oboru elektroniky; 2-3 roky předchozí pracovní zkušenosti jako výkonový elektronik; PCB design; anglický jazyk u nás využijete každodenně. Výhodou: zkušenosti z oblasti řídících systémů baterií, ochota cestovat. Zaměstnanecké výhody: mobil, příspěvek na dovolenou, příspěvek na sport, kulturu, volný čas, příspěvky na penzijní/životní/ pojištění, vzdělávací kurzy, školení, pružný začátek a konec pracovní doby, dovolená 25 týdnů, stravenky,příspěvek na stravování, notebook, 5 dní osobního volna. Kontakt: e-mailem.

Volná místa v okolí Beroun

IT TESTER S UKRAJINŠTINOU

Požadujeme: znalost českého a ukrajinského jazyka podmínkou. Zkušenost s IT testingem alespoň 3 ...

DOPRAVNÍ DISPEČEŘI

Požadavky:minimálně 3 roky praxe v dopravě, řidičský průkaz skupiny B a D.Kontakt: e-mailem
Beroun

MANAŽÉŘI PRO FARMACEUTICKOU FIRMU

Kontakt: telefonicky od 9:30- 13:00, e-mailem.

PRACOVNÍK PEKAŘSKÉ VÝROBY

Doplňující informace: směnnost,jednosměnný + noční Kontakt:e-mailem

PEKAŘI

Zaměstnavatel může dobu určitou prodloužit v průběhu na dobu neurčitou. Kontakt e-mailem, ...

SOCIÁLNÍ PRACOVNÍCI

Upřesňující informace: možnost zkráceného úvazku. Pracovní náplň obnáší: sociální ...

volná místa Beroun