Volná místa Beroun

Celkově nalezeno 382 volných míst pro práci Beroun a okolí
zobrazuji 1 - 14
DĚLNÍCI POTRAVINÁŘSKÉ VÝROBY V PEKÁRENSTVÍ - Kontakt: e-mailem

Kontakt: telefonicky (každý Čt, od 10:00-12:00 hod.).

KUCHAŘ/KA - Kontakt: telefonicky, e-mailem.

Požadujeme: zkušenosti z vařením ze školy nebo z domova, možnost zaučení, zdravotní průkaz, čistý výpis z rejstříku trestů, chuť do práce a pozitivní přrístup. Nabízíme: 5 týdnů ...

OBSLUHA VYSOKOZDVIŽNÝCH A JINÝCH VOZÍKŮ A SKLADNÍCI - Kontakt: telefonicky.

Nabízíme: ubytování. Kontakt: telefonicky Po- Pá do 14:00, osobně (Beroun po 14:00).

POMOCNÍ PRACOVNÍCI V LESNICTVÍ A MYSLIVOSTI - kontakt e-mailem

Jedná se o manuální práci - fyzicky zdravé osoby. Možná práce přesčas i víkendy. Kontakt e-mailem.
Beroun

UKLÍZEČI A POMOCNÍCI V UBYTOVACÍCH A VZDĚLÁVACÍCH ZAŘÍZENÍCH - Kontakt: e-mailem

Kontakt: e-mailem.

UKLÍZEČI - Kontakt: telefonicky, e-mailem

Jedná se o práci pouze v odpoledních hodinách. Lze sjednat i na DPP a DPČ. Mzda bude stanovena dle rozsahu práce. Kontakt: telefonicky, e-mailem.

OSTATNÍ ODBORNÍ PRACOVNÍCI - Kontakt: telefonicky, e-mailem, osobně.

Náplň práce: zařazenídle katalogu správních činností - 2.62.10. Provádění ověřování správnosti provedených změn v obsahu katastru nemovitostí na podkladě rozhodnutí a jiných ...

OSTATNÍ UKLÍZEČI A POMOCNÍCI - Kontakt: telefonicky.

Kontakt: telefonicky.

ASISTENT/KA - Kontakt: e-mail

Jedná se převážně o práci na PC vč. obsluhy skeneru. Řidičský průkaz sk. B výhodou. Nabízíme 25 dní dovolené.

ELEKTRIKÁŘI - Kontakt: e-mailem.

Náplň práce: stanovení pracovních postupů, prostředků a metod, sestavení jednotlivých fotovaltických systémů, zapojení elektrické části fotovaltického systému (rozvaděče, ...

POMOCNÍ MANIPULAČNÍ PRACOVNÍCI (KROMĚ VÝROBY) - Kontakt: telefonicky, osobně.

Kontakt: telefonicky, osobně.

Hledáte-li nové zaměstnání, práce Beroun nabízí každý den aktualizovanou nabídku volných míst v této lokalitě.
Jednotlivá volná místa Beroun můžete filtrovat dle pracovního poměru, pracovního úvazku a dosaženého vzdělání. Díky této možnosti třídění získáte přesnější výsledky ohledně nabízených volných míst.
Po zobrazení nabídky práce Beroun jsou Vám nabídnuta také volná místa v blízkém okolí.