IT TESTER S UKRAJINŠTINOU

Kontakty
zaměstnavatel: JESSENIA a.s.
pracoviště: Prof. Veselého 493, 26601
mzda: od 35000 do 55000
Popis pozice
Požadujeme: znalost českého a ukrajinského jazyka podmínkou. Zkušenost s IT testingem alespoň 3 roky, schopnost psát automatizované testy v Cypress, SQL pro psaní business reportů, orientace v oboru psylochologie výhodou. Český jazyk na úrovni C1, Ukrajinština na úrovni rodilého mluvčího. Kontakt: osobně, telefonicky - kdykoliv po-pá, 7-15,30. e-mailem. Zaměstnanecké výhody:: příspěvek na penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené, dotované stravování, masáže, kosmetika, kadeřnice, tělocvična.

Volná místa v okolí Beroun

DOPRAVNÍ DISPEČEŘI

Požadavky:minimálně 3 roky praxe v dopravě, řidičský průkaz skupiny B a D.Kontakt: e-mailem
Beroun

MANAŽÉŘI PRO FARMACEUTICKOU FIRMU

Kontakt: telefonicky od 9:30- 13:00, e-mailem.

PRACOVNÍK PEKAŘSKÉ VÝROBY

Doplňující informace: směnnost,jednosměnný + noční Kontakt:e-mailem

PEKAŘI

Zaměstnavatel může dobu určitou prodloužit v průběhu na dobu neurčitou. Kontakt e-mailem, ...

SOCIÁLNÍ PRACOVNÍCI

Upřesňující informace: možnost zkráceného úvazku. Pracovní náplň obnáší: sociální ...

STRÁŽNÍ/VRÁTNÍ - Kontakt: telefonicky či e-mailem

Náplň práce: ostraha objektu, kontrola vstupů a vjezdů do objektů, pochůzková činnost, zápisy do ...

volná místa Beroun