Team Lead Customer Support

Kontakty
zaměstnavatel: VSHosting s.r.o.
pracoviště: Praha, Praha
mzda: od 60000 do 80000
Popis pozice
Martinková Zuzana, e-mail: hr@vshosting.cz
Vedení týmu Customer Support Night shifts včetně pravidelného monitoringu, hodnocení, motivace.
Nábor nových zaměstnanců do týmu.
Delegování úkolů na členy týmu.
Příprava školení pro členy týmu.

multisport karta, 30 dní dovolené

Volná místa v okolí Praha

Montážní dělníci výrobků ze dřeva a příbuzných materiálů

Kontakt: e-mail: tischlerova@oknastejskal.cz Upřesňující informace: Spolehlivost , časová ...
Praha

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

Praha

Barmani

Rymar Dariya, tel.: 725831049, e-mail: Office.ak.sedivy@email.cz
Praha

Vývojáři softwaru

Mejtský Miroslav, e-mail: hlasenkavolnehomista@gmail.com Perský jazyk na úrovni rodilý mluvčí ...
Praha

Tanečníci baletu - člen/ka sboru

Kopecká Karolína, e-mail: k.kopecka@narodni-divadlo.cz
Praha

Pomocní účetní

Kontakt: Belozerova Anželika, tel.: 777 311 154 Požadujeme řidičský průkaz skupiny B.
Praha

volná místa Praha