Montážní dělníci výrobků ze dřeva a příbuzných materiálů

Kontakty
zaměstnavatel: OKNA STEJSKAL s.r.o.
pracoviště: Praha, Praha
mzda: od 21300
Popis pozice
Kontakt: e-mail: tischlerova@oknastejskal.cz

Upřesňující informace:
Spolehlivost , časová flexibilita, samostatný aktivní přístup.
Dobrý zdravotní stav,zodpovědnost , bezúhonnost, platný řidičský průkaz B

Tyto požadavky jsou vítány:
předchozí praxe v truhlářství
zkušenosti s obsluhou jednoduchých montážních mechanizmů

Volná místa v okolí Praha

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

Praha

Uklízeči a pomocníci v administrativních objektech

Hamplová Hana, tel.: 602684981, e-mail: hana.hamplova@mystictemple.cz
Praha

Vývojáři softwaru

Mejtský Miroslav, e-mail: hlasenkavolnehomista@gmail.com Perský jazyk na úrovni rodilý mluvčí ...
Praha

Praha

Montážní dělníci výrobků z kovů

§97 d) Chalapenko Ivan, tel.: 775 769 107, e-mail: davimont.praha@seznam.cz Osobně na adrese: U ...
Praha

Praha

volná místa Praha