Vývojáři softwaru

Kontakty
zaměstnavatel: Kiwi.com s.r.o.
pracoviště: Praha
mzda: od 50000
Popis pozice
Mejtský Miroslav, e-mail: hlasenkavolnehomista@gmail.com

Perský jazyk na úrovni rodilý mluvčí výhodou.

Zájemci nechť zašlou svůj strukturovaný životopis s motivační dopis e-mailem na adresu hlasenkavolnehomista@gmail.com

Volná místa v okolí Praha

Uklízeči a pomocníci v administrativních objektech

Hamplová Hana, tel.: 602684981, e-mail: hana.hamplova@mystictemple.cz
Praha

ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/CE

kontakt tel.: 731 576 561 - po-pá 10-12h
Praha

Tanečníci baletu - člen/ka sboru

Kopecká Karolína, e-mail: k.kopecka@narodni-divadlo.cz
Praha

Pomocní účetní

Kontakt: Belozerova Anželika, tel.: 777 311 154 Požadujeme řidičský průkaz skupiny B.
Praha

Ostatní pomocní pracovníci ve výrobě

IVANNA KATRYNETS, e-mail: mykolarusnak1111@gmail.com R.P. jazyky ukrajinsky, český
Praha

Pomocní kuchaři

minimální znalost indické kuchyně a aktivní znalost Hindštiny výhodou
Praha

volná místa Praha