Tanečníci baletu - člen/ka sboru

Kontakty
zaměstnavatel: NÁRODNÍ DIVADLO
pracoviště: Praha, Praha
mzda: od 32000 do 45000
Popis pozice
Kopecká Karolína, e-mail: k.kopecka@narodni-divadlo.cz

Volná místa v okolí Praha

Pomocní účetní

Kontakt: Belozerova Anželika, tel.: 777 311 154 Požadujeme řidičský průkaz skupiny B.
Praha

Ostatní pomocní pracovníci ve výrobě

IVANNA KATRYNETS, e-mail: mykolarusnak1111@gmail.com R.P. jazyky ukrajinsky, český
Praha

Pomocníci v kuchyni

Praha

Disponent dopravy, administrativní pracovník

KONTAKT : Dariya Rymar, e-mail: Office.ak.sedivy@email.cz
Praha

Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů zdravot

Praha

Administrativní pracovník/ce

Kontakt prvotně Office.ak.sedivy@email.cz
Praha

volná místa Praha