Dělník/ice kovovýroby - obsluha robotického pracoviště KUKA

Kontakty
zaměstnavatel: POLAK CZ s.r.o.
pracoviště: Opatov 348, 56912
mzda: od 29000
Popis pozice
NÁPLŇ PRÁCE: bodování korpusů a zásuvek, obsluha robotického pracoviště - sestavování korpusů kovových skříní, manipulace s materiálem (sváření, broušení).
POŽADAVKY: manuální zručnost, zodpovědnost. Svářecí průkaz-výhodou.
NABÍZÍME: práce v prostředí s moderními technologiemi, měsíční a roční odměny, odměny za zlepšovací návrhy, podnikové stravování, příspěvky k jubileu a významným životním událostem, zábavné akce.
KONTAKT: e-mailem, telefonicky (pondělí - pátek: 9-16h).

Volná místa v okolí Opatov

Projektant/ka, konstruktér/ka nábýtku, navrhování interiérů

NÁPLŇ: návrh, vizualizace, konstrukce nábytku v SW Cabinet vision, tvorba výkresové dokumentace, ...

Třídič/ka second-hand textilu

NABÍZÍME: připojit se do týmu třídiček a dělníků ve velkoskladu textilu, kde pomáháte zpracovat ...

skladník/ce, obsluha manipulačních vozíků

POŽADAVKY: výpis z rejstříku trestů KONTAKT: e-mailem zaslat životopis

POŽADAVKY: pracovitost, výpis z rejstříku trestů KONTAKT: e-mailem

Obsluha strojů na balení, plnění a etiketování

Truhlář/ka

NABÍZÍME: příspěvek na stravu, dopravu a další firemní benefity, profesní růst KONTAKT: osobně, ...

volná místa Opatov