Obsluha strojů na balení, plnění a etiketování

Kontakty
zaměstnavatel: BELLITEX s.r.o.
pracoviště: Opatov 274, 56912
mzda: od 19500
Popis pozice
POŽADAVKY: výpis z rejstříku trestů
KONTAKT: e-mailem zaslat životopis

Volná místa v okolí Opatov

Truhlář/ka

NABÍZÍME: příspěvek na stravu, dopravu a další firemní benefity, profesní růst KONTAKT: osobně, ...

NOČNÍ HLÍDAČ/KA MASNÉHO SKOTU - ASISTENCE U PORODŮ

Kontakt: e-mailem statekvlkov@statekvlkov.cz nebo telefonicky 603 854 105 (7.00 - 16.00 hodin)
Semanín

Číšník/servírka / zkrácený úvazek

Dle domluvy HPP - zkrácený úvazek 20 hodin/týden, DPP nebo DPČ. Kontakt: telefonicky 8 - 16, ...

Administrativní pracovník/nice / zkrácený úvazek

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED Přijmeme administrativního pracovníka/nici na zkrácený pracovní úvazek 4 hod. ...

Klempíř/ka, izolátér/ka

NÁPLŇ: izolatérské a klempířské práce dle místa zakázek, převážně zahraničí KONTAKT: telefonicky
Koclířov

Pomocný dělník/ce

KONTAKT: e-mailem

volná místa Opatov