Třídič/ka second-hand textilu

Kontakty
zaměstnavatel: BELLITEX s.r.o.
pracoviště: Opatov 274, 56912
mzda: od 19100 do 24500
Popis pozice
NABÍZÍME: připojit se do týmu třídiček a dělníků ve velkoskladu textilu, kde pomáháte zpracovat textil, který poslouží dalším mnoha lidem. Možnost práce v příjemném kolektivu, jednosměnný provoz, možnost zkráceného úvazku, příplatky za plnění norem, příplatky za zodpovědnou docházku, příspěvek na stravování, celozávodní dovolená, vánoční večírek, po zapracování můžete naplnit skříně celé rodině, ve firmě je velmi příjemné zázemí pro zaměstnance, nové šatny i jídelna.
KONTAKT: telefonicky (PoPá 6-14.30h), e-mailem

Volná místa v okolí Opatov

skladník/ce, obsluha manipulačních vozíků

POŽADAVKY: výpis z rejstříku trestů KONTAKT: e-mailem zaslat životopis

POŽADAVKY: pracovitost, výpis z rejstříku trestů KONTAKT: e-mailem

Obsluha strojů na balení, plnění a etiketování

Truhlář/ka

NABÍZÍME: příspěvek na stravu, dopravu a další firemní benefity, profesní růst KONTAKT: osobně, ...

NOČNÍ HLÍDAČ/KA MASNÉHO SKOTU - ASISTENCE U PORODŮ

Kontakt: e-mailem statekvlkov@statekvlkov.cz nebo telefonicky 603 854 105 (7.00 - 16.00 hodin)
Semanín

Číšník/servírka / zkrácený úvazek

Dle domluvy HPP - zkrácený úvazek 20 hodin/týden, DPP nebo DPČ. Kontakt: telefonicky 8 - 16, ...

volná místa Opatov