Přední stavební dělníci

Kontakty
zaměstnavatel: DS DUMA s.r.o.
pracoviště: Kotkova 3525, 66902
mzda: od 40000 do 45000
Popis pozice
POŽADAVKY:
- praxe ze staveb min. 5 let - dopravní stavby
- řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič
- časová flexibilita, samostatnost a spolehlivost
Zaměstnanecké výhody:
- zajímavé mzdové ohodnocení, 13. plat, ochranné pracovní pomůcky
Informace:
- mailem, telefonicky.>

Volná místa v okolí Bezkov

Operátor CNC stroje v truhlářské výrobě

AKT.09012024 Možnost zaměstnání občanů Ukrajiny s vízem dočasné ochrany, ale s podmínkou základních ...

Pomocní kuchaři

Informace: - mailem, telefonicky.>

Pizzaři

Požadavek: - potravinářský průkaz Informace: - mailem, telefonicky.

Trenéři amerického fotbalu mládeže

Požadavky: - zkušenosti s trénováním amerického fotbalu mimo EU - hráčské zkušenosti s flag ...

Maséři thajských masáží

Znalost thajských masáží - lávové kameny, tradiční thajská, olejová Informace: - pouze telefonicky.

Výrobci zmrzliny a kebabu

Požadavek praxe v uvedené profesi. Informace: pouze mailem

volná místa Bezkov