Pizzaři

Kontakty
zaměstnavatel: Pizza a Gyros Del Monte s.r.o.
pracoviště: Vídeňská třída 684, 66902
mzda: od 35000
Popis pozice
Požadavek:
- potravinářský průkaz
Informace:
- mailem, telefonicky.

Volná místa v okolí Bezkov

Trenéři amerického fotbalu mládeže

Požadavky: - zkušenosti s trénováním amerického fotbalu mimo EU - hráčské zkušenosti s flag ...

Maséři thajských masáží

Znalost thajských masáží - lávové kameny, tradiční thajská, olejová Informace: - pouze telefonicky.

Výrobci zmrzliny a kebabu

Požadavek praxe v uvedené profesi. Informace: pouze mailem

Krupiéři

Práce na pozici krupiéra - firma zaučí. Informace: - pouze mailem

Obsluha v zařízeních rychlého občerstvení

Požadavky: - potravinářský průkaz - vyučení v oboru nebo praxe min. 6 měsíců Informace: - mailem, ...

Řídící pracovníci v oblasti sportu

Požadavky: - SŠ vzdělání jakéhokoli zaměření - orientace v teorii a praxi v oblasti sportovního ...

volná místa Bezkov