Maséři thajských masáží

Kontakty
zaměstnavatel: KARÁT SPA s.r.o.
pracoviště: Chvalovice 182, 66902
mzda: od 19500
Popis pozice
Znalost thajských masáží - lávové kameny, tradiční thajská, olejová
Informace:
- pouze telefonicky.

Volná místa v okolí Bezkov

Výrobci zmrzliny a kebabu

Požadavek praxe v uvedené profesi. Informace: pouze mailem

Krupiéři

Práce na pozici krupiéra - firma zaučí. Informace: - pouze mailem

Obsluha v zařízeních rychlého občerstvení

Požadavky: - potravinářský průkaz - vyučení v oboru nebo praxe min. 6 měsíců Informace: - mailem, ...

Řídící pracovníci v oblasti sportu

Požadavky: - SŠ vzdělání jakéhokoli zaměření - orientace v teorii a praxi v oblasti sportovního ...

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Požadujeme zodpovědný přístup k práci, příjemné vystupování, chuť se rozvíjet a schopnost pracovat ...

Tatér

Umělecké tetování na vyšší úrovni. Info p. Červenková.

volná místa Bezkov