Hospodyně

Kontakty
zaměstnavatel: CHEVELDON s.r.o.
pracoviště: Bílichov 102, 27374
mzda: od 19700
Popis pozice
Požadujeme:
dobrý fyzický stav, časovou flexibilitu, výpis z RT, znalost anglického jazyka - slovem i písmem,
filipínský jazyk výhodou.

Kontakt nutný e-mailem.

Volná místa v okolí Bílichov

Prodavač/ka v potravinách (maloobchod)

Požadujeme: znalost plynulého vietnamského jazyka výhodou. E-mailový kontakt viz výše.

obchodní zástupce a specialista pro Asii (m/ž)

Náplň práce : příprava registrační dokumentace, zpracování dat z polních pokusů v anglickém jazyce, ...

zedníci

místo výkonu práce: Jimlín 236 + zakázky zaměstnavatele v Ústeckém a Středočeském kraji znalost ...

kuchaři (m/ž)

jedná se o práci v asijské restauraci. Požadujeme znalost přípravy pokrmů tradiční čínské kuchyně, ...

obsluha CNC strojů

kontakt:tel.: 774559485, e-mail: matviienko@email.cz

svářeč

volná místa Bílichov