obchodní zástupce a specialista pro Asii (m/ž)

Kontakty
zaměstnavatel: BIOPREPARÁTY, spol. s r.o.
pracoviště: Úherce 1, 44001
mzda: od 40000 do 50000
Popis pozice
Náplň práce : příprava registrační dokumentace, zpracování dat z polních pokusů v anglickém jazyce, komunikace s místními a mezinárodními autoritami, obchodní činnost a komunikace se zákazníky zejména v Asii, realizace obchodních případů
výhody: pracovní telefon a PC, příspěvek na stravu
kontakt:tel.: 775421819, e-mail: Iva.suchankova@biopreparaty.eu
Kdo nahlásil: Landová Miroslava, Suchánková Iva, tel.: 775421819, e-mail: Iva.suchankova@biopreparaty.eu

Volná místa v okolí Hříškov

kuchaři (m/ž)

jedná se o práci v asijské restauraci. Požadujeme znalost přípravy pokrmů tradiční čínské kuchyně, ...

zedníci

místo výkonu práce: Jimlín 236 + zakázky zaměstnavatele v Ústeckém a Středočeském kraji znalost ...

svářeč

kontakt:tel.: 774559485, e-mail: matviienko@email.cz

obsluha CNC strojů

montážní dělníci mechanických zařízení - operátor

agenturní zaměstnání, místo výkonu Aisan Industry Czech s.r.o., Průmyslová 2727 Louny linková ...

montér suchých staveb

montér suchých staveb kontakt: strejc@vapegra-bau.cz - následně osobní schůzka na provozovně

volná místa Hříškov