kuchaři (m/ž)

Kontakty
zaměstnavatel: PING XIU s.r.o.
pracoviště: Mírové náměstí 52, 44001
mzda: od 21800
Popis pozice
jedná se o práci v asijské restauraci. Požadujeme znalost přípravy pokrmů tradiční čínské kuchyně, čínský jazyk vítán
kontakt osobně na adrese provozovny Mírové náměstí 52 Louny, po předchozí telefonické domluvě
telefonicky na č. 608178871 po-pá od 10 do 15 hod.

Volná místa v okolí Hříškov

zedníci

místo výkonu práce: Jimlín 236 + zakázky zaměstnavatele v Ústeckém a Středočeském kraji znalost ...

svářeč

kontakt:tel.: 774559485, e-mail: matviienko@email.cz

obsluha CNC strojů

montážní dělníci mechanických zařízení - operátor

agenturní zaměstnání, místo výkonu Aisan Industry Czech s.r.o., Průmyslová 2727 Louny linková ...

montér suchých staveb

montér suchých staveb kontakt: strejc@vapegra-bau.cz - následně osobní schůzka na provozovně

operátor/ka - dělník ve výrobě

místo výkonu práce: Průmyslová 2727,440 01 Louny požadavky: ochota pracovat v týmu, ochota učit se ...

volná místa Hříškov