Státní sociální podpora Nové Strašecí

Kontaktní pracoviště Úřadu práce - Státní sociální podpora Nové Strašecí,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka v Příbrami.

Havlíčkova 1155, 271 01 Nové Strašecí

Toto kontaktní pracoviště Úřadu práce v Novém Strašecí zajišťuje následující služby

Úřad práce Nové Strašecí - Státní sociální podpora

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Snímky z Uřadu práce Nové Strašecí - Státní sociální podpora na adrese Havlíčkova 1155, 271 01 Nové Strašecí, které by jste viděli při bežném průjezdu nebo při procházení danou oblastí.

Volná místa Nové Strašecí

Celkem nalezeno 77 volných místo pro Nové Strašecí a okolí
Šička

Práce na dobu 1 roku s možností prodloužení. Možnost pracovat z domova. Možnost zkráceného úvazku dle dohody. Zaměstnanecké výhody: stravenky Volné místo šička pro lokalitu Nové Strašecí.
Nové Strašecí

Stavební a provozní elektrikáři

Pracoviště: Jiřího Šotky 445, 27101 Nové Strašecí Požadavky: ŘP sk. B Upřesňující informace: elektromontážní práce ( VN,TS, KVN,KNN,VO) Zaměstnanecké výhody: stravenky, slevy na nářadí a materiál Kontakt: Václav Pavlík 313 574 378, e-mail: ...

Manažer/ka

Požadavky: znalost práce na PC, řidičský průkaz sk. B, C. RJ, AJ a UA výhodou. Kontakt: tel. 7765555534 Volné místo manažer/ka pro lokalitu Nové Strašecí.

Balič a pytlovač

Požadavky: čistý trestní rejstřík Pracoviště: ČESKÉ LUPKOVÉ ZÁVODY, a.s. Nové Strašecí, Pecínov 1171 Kontakt: p. Šeiner tel. 777038145 Volné místo balič a pytlovač pro lokalitu Nové Strašecí.

Dělník

Hledáme manuálně zručného člověka pro demontáž a montáž el. motorů a čerpadel. Požadujeme řidičský průkaz sk. B pro svoz zakázek od zákazníků. Nabízíme: starvenky. Kontakt: tel. 608282868 Volné místo dělník pro lokalitu Nové Strašecí.

Prodavač/ka

Náplň práce: prodej v železářství, práce s hotovostí, příjem a doplňování zboží. Požadujeme: dobrý zdravotní stav, ochotu učit se novému, obchodního ducha, dochvilnost, spolehlivost, komunikaci se zákazníkem zaměřenou na prodej. Nabízíme: ...