POMOCNÝ MONTÁŽNÍ DĚLNÍK/CE

Kontakty
zaměstnavatel: AFINASERVICE, odštěpný závod
pracoviště: Benátky 2044, 56002
mzda: od 19500
Popis pozice
MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Benátky 2044, 560 02 Česká Třebová
POŽADUJEME: všeobecnou manuální zručnost
NABÍZÍME: firemní ubytování zajištěno
KONTAKT: Mgr. Svobodová Eva, e-mailem eva.svobodova@afinaservice.eu

Volná místa v okolí Česká Třebová

Konstruktér

POŽADUJEME: - vzdělání ÚSO technické - 5 let praxe - znalost programu AutoCad, Inventor nutná - ŘP ...

Elektromechanik

POŽADUJEME: - vzdělání SOU, ÚSO elektro - vyhl. 50/78 - 5 let praxe NÁPLŇ PRÁCE: - zapojování ...

Uklízeč/ka / vyhrazeno pro OZP

Náplň práce: - úklid WC, sociálního zařízení - úklid chodeb, kanceláří, výrobních ...

ELEKTRIKÁŘ

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED KONTAKT: telefonicky, e-mailem nebo osobně

ZEDNÍK

SÁDROKARTONÁŘ

volná místa Česká Třebová