Uklízeč/ka / vyhrazeno pro OZP

Kontakty
zaměstnavatel: Kamil Effenberger
pracoviště: Litomyšlská 2117, 56002
Parametry volného místa
pracovněprávní vztah: Pracovní poměr - zkrácený úvazek
mzda: od 11500 do 12500
Popis pozice
Náplň práce:
- úklid WC, sociálního zařízení
- úklid chodeb, kanceláří, výrobních prostor.

Pracovní doba:
6:00-11:00 (lze se domluvit i na jiném čase)

Kontakt emailem nebo telefonicky.

Volná místa v okolí Česká Třebová

ELEKTRIKÁŘ

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED KONTAKT: telefonicky, e-mailem nebo osobně

ZEDNÍK

SÁDROKARTONÁŘ

Elektromechanik - hlavní servisní technik

Prosperující a neustále se rozrůstající společnost Centrum svářecí techniky zabývající se převážně ...

PRACOVNÍK/CE RYCHLÉHO OBČERSTVENÍ

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Masarykova 1501, 560 02 Česká Třebová NABÍZÍME: zvláštní prémie KONTAKT: Nazira ...

Obsluha CNC ohýbačky

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED POŽADUJEME: - znalost výkresové dokumentace - práce na PC - samostatnost, ...

volná místa Česká Třebová