Konstruktér

Kontakty
zaměstnavatel: Elektrizace železnic Praha a.s.
pracoviště: Semanínská 2082, 56002
mzda: od 40000 do 50000
Popis pozice
POŽADUJEME:
- vzdělání ÚSO technické
- 5 let praxe
- znalost programu AutoCad, Inventor nutná
- ŘP sk. B
- samostatnost a flexibilitu
NÁPLŇ PRÁCE:
Zpracovává technologické postupy pro vývojovou, typovou a atypickou výrobu
střediska včetně jejich ověřování ve výrobě. Zpracovává návrhy pro racionalizaci výroby.
NABÍZÍME:
- 5 týdnů dovolené
- penzijní a životní pojištění
- stravenkový paušál
- základní mzda + prémie
- pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení
KONTAKT: telefonicky nebo e-mailem

Volná místa v okolí Česká Třebová

Elektromechanik

POŽADUJEME: - vzdělání SOU, ÚSO elektro - vyhl. 50/78 - 5 let praxe NÁPLŇ PRÁCE: - zapojování ...

Uklízeč/ka / vyhrazeno pro OZP

Náplň práce: - úklid WC, sociálního zařízení - úklid chodeb, kanceláří, výrobních ...

ELEKTRIKÁŘ

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED KONTAKT: telefonicky, e-mailem nebo osobně

ZEDNÍK

SÁDROKARTONÁŘ

Elektromechanik - hlavní servisní technik

Prosperující a neustále se rozrůstající společnost Centrum svářecí techniky zabývající se převážně ...

volná místa Česká Třebová