Elektromechanik

Kontakty
zaměstnavatel: Elektrizace železnic Praha a.s.
pracoviště: Semanínská 2082, 56002
mzda: od 35000 do 40000
Popis pozice
POŽADUJEME:
- vzdělání SOU, ÚSO elektro
- vyhl. 50/78
- 5 let praxe
NÁPLŇ PRÁCE:
- zapojování složitých rozvaděčů, včetně atypických
- provádění měření a zkoušení el. instalace těchto rozvaděčů
- vedení čety, řídí a organizuje práci pro okruh prací výroby rozvaděčů v rozsahu 10-15 pracovníků
NABÍZÍME:
- 5 týdnů dovolené
- penzijní a životní pojištení
- stravenkový paušál
- pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení
KONTAKT: telefonicky nebo e-mailem

Volná místa v okolí Česká Třebová

Uklízeč/ka / vyhrazeno pro OZP

Náplň práce: - úklid WC, sociálního zařízení - úklid chodeb, kanceláří, výrobních ...

ELEKTRIKÁŘ

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED KONTAKT: telefonicky, e-mailem nebo osobně

ZEDNÍK

SÁDROKARTONÁŘ

Elektromechanik - hlavní servisní technik

Prosperující a neustále se rozrůstající společnost Centrum svářecí techniky zabývající se převážně ...

PRACOVNÍK/CE RYCHLÉHO OBČERSTVENÍ

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Masarykova 1501, 560 02 Česká Třebová NABÍZÍME: zvláštní prémie KONTAKT: Nazira ...

volná místa Česká Třebová