Pracovník/ice udržbářské čety - práce s UNC

Kontakty
zaměstnavatel: MACH DRŮBEŽ a.s.
pracoviště: Partyzánská 322, 57001
mzda: od 35000
Popis pozice
Hledáme pracovníky do údržbářské čety. Jedná se o práci na všech farmách firmy MACH DRŮBEŽ a.s. Svoz na pracoviště ze Svitav, Hradce nad Svitavou, Březové nad Svitavou a blízkého okolí je zajištěn.
POŽADAVKY: vyučení v oboru, spolehlivost, zodpovědnost a manuální zručnost, strojní a svářečský průkaz podmínkou
NÁPLŇ: Co to v praxi obnáší? Práci s UNC (vyhrnování hal), servisní a opravářské práce na našich strojích a technologiích. Jedná se o nepřetržitý provoz v zemědělství s flexibilní pracovní dobou a to nejen o víkendech, ale i ve svátek.
NABÍZÍME: jistotu, stabilitu a mzdu v termínu na účtu, HPP na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou, 5 týdnů dovoleném zvýhodněné ceny na firemní výrobky, hrubou mzdu od 35.000 Kč / měsíčně + 50% příplatky za soboty a neděle, 100% za svátky, čtvrtletní / roční odměny za splněný pracovní fond, věrnostní odměny a jubilea
Uvítáme, když nastoupíte co nejdříve.
KONTAKT: telefonicky, e-mailem

Volná místa v okolí Benátky

Zedník/ice, stavební dělník/ice

KONTAKT: emailem

Obchodní zástupci

POŽADAVKY: praxe výhodou, komunikativnost, dobré vystupování, výhodou znalost ruského nebo ...

Soustružník/ice

POŽADAVKY: schopnost čtení výkresové dokumentace, samostatnost - seřídit funkce stroje, vyrovnat ...

Farmaceutický asistent/ka

KONTAKT: e-mailem

Magistr/magistra farmacie

Montér

DALŠÍ POŽADAVKY: flexibilita, ochota se učit, pracovitost NABÍZÍME: 25 dní dovolené, stravenkový ...

volná místa Benátky