Soustružník/ice

Kontakty
zaměstnavatel: KOMFI spol. s r.o.
pracoviště: Partyzánská 515, 57001
mzda: od 160 do 200
Popis pozice
POŽADAVKY: schopnost čtení výkresové dokumentace, samostatnost - seřídit funkce stroje, vyrovnat obrobky i nástroje, schopnost používat měřící a kontrolní přístroje k přezkoušení průběhu procesu, selský rozum, přirozenou zodpovědnost a chuť pracovat, pečlivost, flexibilitu, zkušenosti v oboru (minimálně 2 roky), nejlépe technické vzdělání
NABÍZÍME: zaměstnání v ryze české prosperující společnosti, zázemí rodinné firmy, práci v dobrém týmu, kde se navzájem podporujeme, jednosměnný provoz, adekvátní odměnu za dobře odvedenou práci, 5 týdnů dovolené, dotované stravování, příspěvek na dopravu, příspěvek na penzijní pojištění, příspěvek na dovolenou, zdraví a volnočasové aktivity
KONTAKT: emailem

Volná místa v okolí Benátky

Farmaceutický asistent/ka

KONTAKT: e-mailem

Magistr/magistra farmacie

Montér

DALŠÍ POŽADAVKY: flexibilita, ochota se učit, pracovitost NABÍZÍME: 25 dní dovolené, stravenkový ...

Zednické práce

POŽDAVKY: kvalifikovaný zaměstnanec KONTAKT: emailem

Pomocný(á) kuchař/ka

NABÍZÍME: ubytování KONTAKT: emailem

volná místa Benátky