Úřad práce Litomyšl

Kontaktní pracoviště Úřad práce Litomyšl - Zprostředkování zaměstnání,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka v Pardubicích.

J. E. Purkyně 918, Litomyšl-Město, 570 01 Litomyšl

Toto kontaktní pracoviště Úřadu práce v Litomyšli zajišťuje následující služby

Úřad práce Litomyšl - Zprostředkování zaměstnání

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Snímky z Uřadu práce Litomyšl - Zprostředkování zaměstnání na adrese J. E. Purkyně 918, Litomyšl-Město, 570 01 Litomyšl, které by jste viděli při bežném průjezdu nebo při procházení danou oblastí.

Volná místa Litomyšl

Celkem nalezeno 358 volných místo pro Litomyšl a okolí
pomocní dělníci ve výrobě

pracoviště Litomyšl Lány 105 Volné místo pomocní dělníci ve výrobě pro lokalitu Litomyšl.
Litomyšl

Volné místo pro pomocní dělníci ve výrobě lokalitu Litomyšl.
Litomyšl

Všeobecný administrativní pracovník

Požadujeme *): výbornou znalost ruského jazyka Nabízíme*): profesní růst a odpovídající platové ohodnocení. Volné místo pro zaměstnaneckou kartu cizince Volné místo všeobecný administrativní pracovník pro lokalitu Litomyšl.
Litomyšl

Litomyšl

Litomyšl

Řidič MKD - převoz živé drůbeže, vajec

NÁPLŇ PRÁCE: řidič MKD - převoz živé drůbeže, vajec POŽADAVKY: podmínkou je řidičský a profesní průkaz C+E, spolehlivost, zodpovědnost NABÍZÍME: práci v prosperující firmě, řidičům jsou vypláceny diety KONTAKT: telefonicky, e-mailem Volné místo ...
Litomyšl

Kontaktní pracoviště Úřad práce Litomyšl
Pracoviště Úřadu práce v Litomyšli naleznete na adrese J. E. Purkyně 918, Litomyšl-Město, 570 01 Litomyšl.

Na kontaktním pracovišti Úřad práce Litomyšl naleznete odkazy na následující služby:

U jednotlivých pracovišť Úřadu práce v Litomyšli jsou zobrazeny telefonní a faxová čísla, úřední doba konkrétního pracoviště a kompetentní kontaktní osoby pro konkrétní pracoviště.

Pokud hledáte nové zaměstnání, Úřad práce nabízí každý den aktualizovanou nabídku pracovních pozic.
Jednotlivá volná místa v Litomyšli, můžete třídit dle pracovního poměru, pracovního úvazku a dosaženého vzdělání.
U konkrétní nabídky volných míst v Litomyšli, naleznete i nabídky práce v blízkém okolí.