Úřad práce Litomyšl

Kontaktní pracoviště Úřad práce Litomyšl - Zprostředkování zaměstnání,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka v Pardubicích.

J. E. Purkyně 918, Litomyšl-Město, 570 01 Litomyšl

Toto kontaktní pracoviště Úřadu práce v Litomyšli zajišťuje následující služby

Úřad práce Litomyšl - Zprostředkování zaměstnání

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Snímky z Uřadu práce Litomyšl - Zprostředkování zaměstnání na adrese J. E. Purkyně 918, Litomyšl-Město, 570 01 Litomyšl, které by jste viděli při bežném průjezdu nebo při procházení danou oblastí.

Volná místa Litomyšl

Celkem nalezeno 551 volných místo pro Litomyšl a okolí
Bezpečnostní pracovník/ce

NÁPLŇ PRÁCE: práce na vrátnici, evidenci a kontrolu vstupů a odchodů osob do/z areálu, evidenci a kontrolu vjezdů a výjezdů do/z areálu, kódování, obchůzková činnost POŽADAVKY: čistý výpis z rejstříku trestů, zdravotní stav způsobilý výše popsané ...
Litomyšl

Elektromechanik, elektromontér

NÁPLŇ PRÁCE: elektro-montážní + elektro-servisní práce spojené s výrobou strojů a zařízení pro potravinářský průmysl POŽADAVKY: ŘP skupiny B, požadavky dle vyhlášky č.50/1978Sb.§ 6, praxe není vyžadována NABÍZÍME: zvláštní prémie, stravenky, ...

Ošetřovatel/ka drůbeže vč.práce na třídírně

NABÍZÍME: týden dovolené navíc, příspěvek zaměstnavatele na penzijní připojištění, na dovolenou, podnikové stravování KONTAKT: osobně (dopoledne), telefonicky (dopoledne), e-mailem (josef.marecek@ap-hodonin.cz, anna.zindulkova@ap-hodonin.cz)

Dělníci v oblasti výstavby budov

Dělník v oblasti výstavby budov
Litomyšl

Samostatný/á mzdový/á účetní

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED!!! NABÍZÍME: práci ve stabilní české firmě, příjemné pracovní prostředí, smlouvu na dobu neurčitou, zajímavé mzdové ohodnocení, výplata mzdy v řádném termínu, příplatky za noční směny, příplatky za přesčasy, mimořádné odměny, 13. ...

Kontaktní pracoviště Úřad práce Litomyšl
Pracoviště Úřadu práce v Litomyšli naleznete na adrese J. E. Purkyně 918, Litomyšl-Město, 570 01 Litomyšl.

Na kontaktním pracovišti Úřad práce Litomyšl naleznete odkazy na následující služby:

U jednotlivých pracovišť Úřadu práce v Litomyšli jsou zobrazeny telefonní a faxová čísla, úřední doba konkrétního pracoviště a kompetentní kontaktní osoby pro konkrétní pracoviště.

Pokud hledáte nové zaměstnání, Úřad práce nabízí každý den aktualizovanou nabídku pracovních pozic.
Jednotlivá volná místa v Litomyšli, můžete třídit dle pracovního poměru, pracovního úvazku a dosaženého vzdělání.
U konkrétní nabídky volných míst v Litomyšli, naleznete i nabídky práce v blízkém okolí.