Montér

Kontakty
zaměstnavatel: TERMOMONT s.r.o.
pracoviště: Litomyšl 128, 57001
mzda: od 25000 do 35000
Popis pozice
DALŠÍ POŽADAVKY: flexibilita, ochota se učit, pracovitost
NABÍZÍME: 25 dní dovolené, stravenkový paušál, penzijní připojistění
KONTAKT: telefonicky 7-17 hod, e-mailem, osobně v sídle firmy v Litomyšli - Nedošíně

Volná místa v okolí Benátky

Zednické práce

POŽDAVKY: kvalifikovaný zaměstnanec KONTAKT: emailem

KONTAKT: emailem

Pomocný(á) kuchař/ka

NABÍZÍME: ubytování KONTAKT: emailem

Montéři kovových konstrukcí

POŽADAVKY: samostatnost a přesnost při výrobě a montáži, práce fyzicky náročná, znalost pracovních ...

Kameník/kamenice, stavební dělník/dělnice

POŽADUJEME: dobré pracovní nasazení, zodpovědnost a snahu se učit novým věcem. KONTAKT: telefonicky ...

Obchodní zástupci

NÁPLŇ PRÁCE: komunikativnost, dobré vystupování, výhodou znalost ruského a ukrajinského jazyka, ...

volná místa Benátky