Stavební práce

Kontakty
zaměstnavatel: Maryna company, s.r.o.
pracoviště: Heydukova 1088, 54401
mzda: od 21500
Popis pozice
STAVEBNÍ PRÁCE
Požadujeme: dobrý zdravotní stav, práce i ve výškách, bezúhonnost
Výhodou: ŘP skupiny B, částečnná znalost RJ
Tel. kontakt možný od 16.00 - 19.00 hodin po - pá.
Nabízíme ubytování během pracovního týdne.
Zakázky v okrese Trutnov.

Volná místa v okolí Bílá Třemešná

Střihač - střihačka, dámská krejčová

STŘIHAČ -STŘIHAČKA, DÁMSKÁ KREJČOVÁ - obor dámská krejčová nebo podobný obor

Číšník - servírka

ČÍŠNÍK - SERVÍRKA - ŘP skupiny B výhodou, nevyčené zaučíme

Montážní dělník - dělnice výrobků z ostatních materiálů

MONTÁŽNÍ DĚLNÍK - DĚLNICE VÝROBKŮ Z OSTATNÍCH MATERIÁLŮ Montážní práce, ŘP skupiny B výhodou, ...

Psycholog - psycholožka

Psycholog - psycholožka Jsme zařízení pro chlapce s poruchami chování ve věku 15-18 let, s ...

Dělník - dělnice v oblasti stavby

Fyzioterapeut - fyzioterapeutka

FYZIOTERAPEUT - FYZIOTERAPEUTKA Požadujeme: - ukončené vyšší odborné vzdělání - diplomovaný ...

volná místa Bílá Třemešná