Montážní dělník - dělnice výrobků z ostatních materiálů

Kontakty
zaměstnavatel: RACK MONTAGE s.r.o.
pracoviště: Dukelská 3094, 54401
mzda: od 21480 do 50000
Popis pozice
MONTÁŽNÍ DĚLNÍK - DĚLNICE VÝROBKŮ Z OSTATNÍCH MATERIÁLŮ
Montážní práce, ŘP skupiny B výhodou, znalost AJ/NJ výhodou, EU montáže i mimo, možnost kariérního postupu.

Volná místa v okolí Bílá Třemešná

Psycholog - psycholožka

Psycholog - psycholožka Jsme zařízení pro chlapce s poruchami chování ve věku 15-18 let, s ...

Dělník - dělnice v oblasti stavby

Fyzioterapeut - fyzioterapeutka

FYZIOTERAPEUT - FYZIOTERAPEUTKA Požadujeme: - ukončené vyšší odborné vzdělání - diplomovaný ...

Grafici a výtvarníci v multimédiích- Webdesinger

Grafici a výtvarníci v multimédiích- Webdesinger Internetový obchod.

MONTÁŽNÍ DĚLNÍK - DĚLNICE VÝROBKŮ Z OSTATNÍCH MATERIÁLŮ Montážní práce, ŘP skupiny B výhodou, ...

volná místa Bílá Třemešná