Úřad práce Dvůr Králové nad Labem

Kontaktní pracoviště Úřad práce Dvůr Králové nad Labem - Zprostředkování zaměstnání,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka v Hradci Králové.

17. listopadu 2657, 544 01 Dvůr Králové nad Labem

Toto kontaktní pracoviště Úřadu práce ve Dvoře Kárlové nad Labem zajišťuje následující služby

Úřad práce Dvůr Králové nad Labem - Zprostředkování zaměstnání

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Snímky z Uřadu práce Dvůr Králové nad Labem - Zprostředkování zaměstnání na adrese 17. listopadu 2657, 544 01 Dvůr Králové nad Labem, které by jste viděli při bežném průjezdu nebo při procházení danou oblastí.

Volná místa Dvůr Králové nad Labem

Celkem nalezeno 176 volných místo pro Dvůr Králové nad Labem a okolí
Automechanik- automechanička nákladních automobilů

AUTOMECHANIK - AUTOMECHANIČKA NÁKLADNÍ DOPRAVY - vyuč. v oboru, ŘP skupiny C, E výhodou, ne podmínkou, spolehlivost, časová flexibilita, samostatnost, technické znalosti, prac. poměr na dobu neurčitou Volné místo automechanik- automechanička ...
Dvůr Králové nad Labem

Všeobecná sestra - bratr

VŠEOBECNÁ SESTRA - BRATR Nástup možný ihned nebo dle dohody, jedna směna, od 7,00 do 15.30 hod. na ambulanci, nabízíme stabilizační příspěvek ve výši 60 000,- Kč dle úvazku Zaměstnanecké výhody: závodní stravování, příspěvek na penzijní ...
Dvůr Králové nad Labem

Svářeč - svářečka CO2

SVÁŘEČ- SVÁŘEČKA CO2 Nabízíme : příspěvek na stravování, 5 týdnů dovolené, osobní i tel. kontakt možný od 6.00 - 14:30 hod. Volné místo svářeč - svářečka co2 pro lokalitu Dvůr Králové nad Labem.
Dvůr Králové nad Labem

Domovník - domovnice, školník - školnice

DOMOVNÍK - DOMOVNICE - ŠKOLNÍK - ŠKOLNICE Popis práce: údržbářské a řemeslné práce při opravách a údržbě DDM 1 a areálu organizace, jeho zařízení a technického vybavení např. údržbářské, zahradnické, zednické, zámečnické, lakýrnické, sklenářské, ...
Dvůr Králové nad Labem

Pomocný dělník - dělnice ve výrobě

POMOCNÝ DĚLNÍK - DĚLNICE VE VÝROBĚ Nabízíme : příspěvek na stravování, 5 týdnů dovolené, osobní i tel. kontakt možný od 6.00 - 14:30 hod. Volné místo pomocný dělník - dělnice ve výrobě pro lokalitu Dvůr Králové nad Labem.
Dvůr Králové nad Labem

Servírka - číšník

SERVÍRKA - ČÍŠNÍK praxe v oboru výhodou, možnost i se základním vzděláním, spolehlivost, příjemné a slušné vystupování, práce v mladém kolektivu, bonusový program: možnost ubytování a zvýhodněé stravy. Volné místo servírka - číšník pro lokalitu ...
Dvůr Králové nad Labem

Kontaktní pracoviště Úřad práce Dvůr Králové nad Labem
Pracoviště Úřadu práce ve Dvoře Kárlové nad Labem naleznete na adrese 17. listopadu 2657, 544 01 Dvůr Králové nad Labem.

Na kontaktním pracovišti Úřad práce Dvůr Králové nad Labem naleznete odkazy na následující služby:

U jednotlivých pracovišť Úřadu práce ve Dvoře Kárlové nad Labem jsou zobrazeny telefonní a faxová čísla, úřední doba konkrétního pracoviště a kompetentní kontaktní osoby pro konkrétní pracoviště.

Pokud hledáte nové zaměstnání, Úřad práce nabízí každý den aktualizovanou nabídku pracovních pozic.
Jednotlivá volná místa ve Dvoře Kárlové nad Labem, můžete třídit dle pracovního poměru, pracovního úvazku a dosaženého vzdělání.
U konkrétní nabídky volných míst ve Dvoře Kárlové nad Labem, naleznete i nabídky práce v blízkém okolí.

Nahoru