Střihač - střihačka, dámská krejčová

Kontakty
zaměstnavatel: Tolmea Czech s.r.o.
pracoviště: Slovany 3051, 54401
mzda: od 21300
Popis pozice
STŘIHAČ -STŘIHAČKA, DÁMSKÁ KREJČOVÁ
- obor dámská krejčová nebo podobný obor

Volná místa v okolí Bílá Třemešná

Číšník - servírka

ČÍŠNÍK - SERVÍRKA - ŘP skupiny B výhodou, nevyčené zaučíme

Montážní dělník - dělnice výrobků z ostatních materiálů

MONTÁŽNÍ DĚLNÍK - DĚLNICE VÝROBKŮ Z OSTATNÍCH MATERIÁLŮ Montážní práce, ŘP skupiny B výhodou, ...

Psycholog - psycholožka

Psycholog - psycholožka Jsme zařízení pro chlapce s poruchami chování ve věku 15-18 let, s ...

Dělník - dělnice v oblasti stavby

Fyzioterapeut - fyzioterapeutka

FYZIOTERAPEUT - FYZIOTERAPEUTKA Požadujeme: - ukončené vyšší odborné vzdělání - diplomovaný ...

Grafici a výtvarníci v multimédiích- Webdesinger

Grafici a výtvarníci v multimédiích- Webdesinger Internetový obchod.

volná místa Bílá Třemešná