Úřad práce Litomyšl úřední hodiny

Úřední hodiny Úřad práce Litomyšl - Zprostředkování zaměstnání,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka v Pardubicích.

J. E. Purkyně 918, Litomyšl-Město, 570 01 Litomyšl

Toto kontaktní pracoviště Úřadu práce v Litomyšli má otevřeno:

  • Pondělí8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
  • Úterý8:00 - 11:00
  • Středa8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
  • Čtvrtek8:00 - 11:00
  • Pátek8:00 - 11:00 (jen noví uchazeči o zam. a pozvaní)

Úřad práce Litomyšl - Zprostředkování zaměstnání

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Volná místa Litomyšl

Celkem nalezeno 387 volných místo pro Litomyšl a okolí
Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení

NABÍZÍME: PP na dobu určitou 3 měsíce KONTAKT: e-mailem Volné místo pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení pro lokalitu Litomyšl.
Litomyšl

Litomyšl

KONTAKT: e-mailem Volné místo pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení pro lokalitu Litomyšl.
Litomyšl

Truhlář

NÁPLŇ PRÁCE: zaměření na zpracování lamino materiálů a masivu POŽADAVKY: praxe v oboru výroba nábytku minimálně 2 roky, čtení výkresové dokumentace, důraz na kvalitu a přesnost, snaha rozvíjet znalosti v oboru NABÍZÍME: stálé pracovní místo, ...
Litomyšl

Operátor ve výrobě

POŽADAVKY: 2 roky praxe v posledních 5 letech, jeřábnický a vazačský průkaz výhodou NABÍZÍME: příspěvek na stravování, příspěvek na dopravu KONTAKT: e-mailem - zaslat životopis Volné místo operátor ve výrobě pro lokalitu Litomyšl.
Litomyšl

Prodejce v interiérovém studiu v Litomyšli

POŽADAVKY: slušné a reprezentativní vystupování a projev, komunikační schopnosti na vysoké úrovni, trestní bezúhonnost, znalost práce na PC, časová flexibilita, zodpovědnost, pracovitost, spolehlivost a samostatnost, vzdělání nebo praxe ve stavebním ...
Litomyšl