Státní sociální podpora Litomyšl

Kontaktní pracoviště Úřadu práce - Státní sociální podpora Litomyšl,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka v Pardubicích.

J. E. Purkyně 918, Litomyšl-Město, 570 01 Litomyšl

Toto kontaktní pracoviště Úřadu práce v Litomyšli zajišťuje následující služby

Úřad práce Litomyšl - Státní sociální podpora

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Snímky z Uřadu práce Litomyšl - Státní sociální podpora na adrese J. E. Purkyně 918, Litomyšl-Město, 570 01 Litomyšl, které by jste viděli při bežném průjezdu nebo při procházení danou oblastí.

Volná místa Litomyšl

Celkem nalezeno 417 volných místo pro Litomyšl a okolí
Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení

NABÍZÍME: PP na dobu určitou 3 měsíců KONTAKT: e-mailem Volné místo pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení pro lokalitu Litomyšl.
Litomyšl

řidič MKD do třetích zemí (RUS, BY, UA)

Požadujeme: znalost MKD, spolehlivost, zručnost, výhodou znalost jízd do třetích zemí Nabízíme: smlouvu na dobu neurčitou, věrnostní odměnu, odměnu za neabsenci, práce na nových kamionech Super Space Cub., sociální benefity. Kontakt e-mailem. Volné ...
Litomyšl

Prodavač/ka

NÁPLŇ PRÁCE: prodej uzenin a masných výrobků - prodejna Litomyšl POŽADAVKY: základní znalost masa a masných výrobků, praxe vítána, zdravotní průkaz pro potravinářský průmysl NABÍZÍME: možnost stravování, čtvrtletní, roční bonusy, prodloužení ...
Litomyšl

Všeobecní administrativní pracovníci

NÁPLŇ PRÁCE: časté cesty mimo pracoviště KONTAKT: telefonicky Volné místo všeobecní administrativní pracovníci pro lokalitu Litomyšl.
Litomyšl

Stavební údržbář budov

POŽADAVKY: praxe a vyučení v oboru výhodou NABÍZÍME: příspěvek na stravování, příspěvek na dopravu KONTAKT: telefonicky, e-mailem (zaslat životopis) Volné místo stavební údržbář budov pro lokalitu Litomyšl.
Litomyšl

Číšník/servírka

NABÍZÍME: stravu, ubytování KONTAKT: telefonicky Volné místo číšník/servírka pro lokalitu Litomyšl.
Litomyšl