Státní sociální podpora Litomyšl

Kontaktní pracoviště Úřadu práce - Státní sociální podpora Litomyšl,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka v Pardubicích.

J. E. Purkyně 918, Litomyšl-Město, 570 01 Litomyšl

Toto kontaktní pracoviště Úřadu práce v Litomyšli zajišťuje následující služby

Úřad práce Litomyšl - Státní sociální podpora

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Snímky z Uřadu práce Litomyšl - Státní sociální podpora na adrese J. E. Purkyně 918, Litomyšl-Město, 570 01 Litomyšl, které by jste viděli při bežném průjezdu nebo při procházení danou oblastí.

Volná místa Litomyšl

Celkem nalezeno 406 volných místo pro Litomyšl a okolí
Dělníci v oblasti výstavby budov

Dělník v oblasti výstavby budov
Litomyšl

Obsluha strojů

POŽADAVKY: NABIZÍME: stravenky KONTAKT: e-mailem, telefonicky (8-14h)
Litomyšl

Pokojská

NÁPLŇ PRÁCE: úklid pokojů v hotelu Aplaus POŽADAVKY: samostatnost, preciznost, pečlivost, slušné vytupování, znalost AJ NABÍZÍME: příspěvek na stravování, 5 dní dovolené navíc v době Vánočních svátků, nástup možný ihned, pružná pracovní doba, pouze ...
Litomyšl

Číšník, servírka

KONTAKT: telefonicky (8-16h)
Litomyšl

Zedníci, kamnáři, dlaždiči a montéři suchých staveb

Litomyšl