Státní sociální podpora Litomyšl

Kontaktní pracoviště Úřadu práce - Státní sociální podpora Litomyšl,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka v Pardubicích.

J. E. Purkyně 918, Litomyšl-Město, 570 01 Litomyšl

Toto kontaktní pracoviště Úřadu práce v Litomyšli zajišťuje následující služby

Úřad práce Litomyšl - Státní sociální podpora

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Snímky z Uřadu práce Litomyšl - Státní sociální podpora na adrese J. E. Purkyně 918, Litomyšl-Město, 570 01 Litomyšl, které by jste viděli při bežném průjezdu nebo při procházení danou oblastí.

Volná místa Litomyšl

Celkem nalezeno 308 volných místo pro Litomyšl a okolí
Expedient/ka - přípravář/ka staveb

NÁPLŇ PRÁCE: plánování logistiky zakázek, zadávání požadavků na skladovou přípravu, komunikace s dodavateli, se zákazníky, skladová evidence, administrativa, koordinace expedice zakázek se stavebním technikem POŽADAVKY: zodpovědnost, ...
Litomyšl

Rozpočtář/ka - přípravář/ka staveb

NÁPLŇ PRÁCE: tvorba rozpočtů, zajištění podkladů pro realizaci stavby, komunikace s dodavatelskými firmami POŽADAVKY: logické myšlení, znalost stavebních materiálů, technické myšlení, praxe v oboru vítána NABÍZÍME: notebook, mobilní telefon, ...
Litomyšl

Zubní lékař/ka

NABÍZÍME: práci v dobrém kolektivu v moderně zařízené laboratoři KONTAKT: e-mailem Volné místo zubní lékař/ka pro lokalitu Litomyšl.
Litomyšl

Pomocná síla v kuchyni

POŽADAVKY: mytí nádobí, pomoc při přípravě jídel, úklidové práce NABÍZÍME: příspěvky FKSP - obědy a rekreace KONTAKT: osobně, e-mailem (hotova@vospspgs.cz, telefonicky Volné místo pomocná síla v kuchyni pro lokalitu Litomyšl.
Litomyšl

Svářeč

Jedná se o agenturní zaměstnání POŽADAVKY: svářečské zkoušky, praxe 2 roky NABÍZÍME: ubytování zdarma KONTAKT: telefonicky (778 080 018), e-mailem Volné místo svářeč pro lokalitu Litomyšl.
Litomyšl

Obsluha strojů na výrobu textilních, kožených výrobků

POŽADAVKY: praxe 2 roky KONTAKT: telefonicky (8-14h) Volné místo obsluha strojů na výrobu textilních, kožených výrobků pro lokalitu Litomyšl.
Litomyšl