Státní sociální podpora Liberec

Kontaktní pracoviště Úřadu práce - Státní sociální podpora Liberec,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka v Liberci.

Dr. Milady Horákové 580/7, Liberec IV-Perštýn, 460 01 Liberec 1

Toto kontaktní pracoviště Úřadu práce v Liberci zajišťuje následující služby

Úřad práce Liberec - Státní sociální podpora

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Snímky z Uřadu práce Liberec - Státní sociální podpora na adrese Dr. Milady Horákové 580/7, Liberec IV-Perštýn, 460 01 Liberec 1, které by jste viděli při bežném průjezdu nebo při procházení danou oblastí.

Volná místa Liberec

Celkem nalezeno 500 volných místo pro Liberec a okolí
KUCHAŘI (kromě šéfkuchařů)

Jedná se o práci v asijské restauraci. Preferujeme velmi dobrou znalost přípravy pokrmů tradiční čínské kuchyně, čínský jazyk výhodou. Hlásit se telefonicky Po-Pá od 10:00 do 13:00 nebo osobně na adrese provozovny, po předchozí tel. dohodě.

TECHNIK/ČKA VE STROJÍRENSTVÍ

Smlouva na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení Vypracovávání technických podkladů (technické výkresy, technologické postupy, projekty atd.) pro strojírenskou výrobu, organizace strojírenské výroby, vytváření podkladů pro interní ...

OBRÁBĚČ CNC

Hlásit se osobně na adrese Americká 890, Liberec

POMOCNÍ KUCHAŘI

Jedná se o práci v asijské restauraci. Preferujeme dobrou znalost přípravy pokrmů tradiční čínské kuchyně, čínský jazyk výhodou. Hlásit se telefonicky Po-Pá od 10:00 do 13:00 nebo osobně na adrese provozovny, po předchozí tel. domluvě.

POMOCNÝ PRACOVNÍK v truhlářské výrobě

Manuální pomocné práce ve výrobě, úklid, balení, kompletace nábytku. Praxe v truhlářském oboru výhodou, řidičský průkaz skupiny B výhodou, manuální zručnost, fyzická zdatnost, spolehlivost, samostatnost, dochvilnost, flexibilita, ochota učit se ...

ČÍŠNÍCI A SERVÍRKY

Jedná se o práci v asijské restauraci. Požadujeme praxi na obdobné pozici, čínský jazyk výhodou. Hlásit se telefonicky Po-Pá od 10:00 do 13:00 nebo osobně na adrese provozovny, po předchozí tel. domluvě.

Nahoru