Státní sociální podpora Liberec

Kontaktní pracoviště Úřadu práce - Státní sociální podpora Liberec,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka v Liberci.

Dr. Milady Horákové 580/7, Liberec IV-Perštýn, 460 01 Liberec 1

Toto kontaktní pracoviště Úřadu práce v Liberci zajišťuje následující služby

Úřad práce Liberec - Státní sociální podpora

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Snímky z Uřadu práce Liberec - Státní sociální podpora na adrese Dr. Milady Horákové 580/7, Liberec IV-Perštýn, 460 01 Liberec 1, které by jste viděli při bežném průjezdu nebo při procházení danou oblastí.

Volná místa Liberec

Celkem nalezeno 1738 volných místo pro Liberec a okolí
ZÁSTUPCE ŠÉFKUCHAŘE

Požadavky: vyučení a praxe v oboru. Mzda cca 25000,- Kč + odměny a benefity. Volné místo zástupce šéfkuchaře pro lokalitu Liberec.
Liberec

STAVEBNÍ DĚLNÍK HLAVNÍ STAVEBNÍ VÝROBY

Požadujeme: spolehlivost, odpovědnost, pracovitost řidičský průkaz kategorie B - výhodou Volné místo stavební dělník hlavní stavební výroby pro lokalitu Liberec.
Liberec

ASISTENT/KA SOUDCE

Požadavky stanoví § 36a zákona 6/2002 Sb., o soudech a soudcích - bezúhonnost, vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu v oblasti práva na vysoké škole v ČR. Pracovní poměr vzniká jmenováním. Asistent soudce vykonává úkony soudního ...
Liberec

PRACOVNÍK DO VÝROBY HLINÍKOVÝCH KONSTRUKCÍ

NÁPLŇ PRÁCE: - výroba a montáž hliníkových výrobků - okna, dveře, stěny, příčky apod. - motivační modul bude sjednán po zkušební době - podpora zkušeným kolektivem zajištěna POŽADUJEME: - pokročilou orientaci v dílenské výrobě, zkušenosti s malými ...
Liberec

STAVEBNÍ KLEMPÍŘ

Přijmeme stavebního samostatného stavebního klempíře s praxí. Volné místo stavební klempíř pro lokalitu Liberec.
Liberec

VEDOUCÍ PROVOZU

Informace o pracovním místě: Zásobování, objednávky, přejímání a kontrola zboží. Správa pokladních systémů a inventarizace. Práce s programem Septim. Denní uzávěrky tržeb. Měsíční reporty, statistiky prodejů. Plánování směn, kontrola evidence ...
Liberec