Státní sociální podpora Liberec

Kontaktní pracoviště Úřadu práce - Státní sociální podpora Liberec,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka v Liberci.

Dr. Milady Horákové 580/7, Liberec IV-Perštýn, 460 01 Liberec 1

Toto kontaktní pracoviště Úřadu práce v Liberci zajišťuje následující služby

Úřad práce Liberec - Státní sociální podpora

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Snímky z Uřadu práce Liberec - Státní sociální podpora na adrese Dr. Milady Horákové 580/7, Liberec IV-Perštýn, 460 01 Liberec 1, které by jste viděli při bežném průjezdu nebo při procházení danou oblastí.

Volná místa Liberec

Celkem nalezeno 1751 volných místo pro Liberec a okolí
ŘIDIČ NÁKLADNÍHO AUTA

rozvoz zásilek po Libereckém kraji, ŘP sk. C, profesní průkaz zajistí zaměstnavatel, fyzická zdatnost, hlásit se předem telefonicky, popř. e-mailem Volné místo řidič nákladního auta pro lokalitu Liberec.
Liberec

TECHNIK SLABOPROUDÝCH TECHNOLOGIÍ

Programování a zprovoznění slaboproudých technologií EKV, CCTV, ústředny EPS, EZS. Mzda od 25000,- Kč dle délky praxe Hlásit se telefonicky nebo e-mailem. Volné místo technik slaboproudých technologií pro lokalitu Liberec.
Liberec

DORUČOVATEL/KA LETÁKŮ A ADRESNÝCH ZÁSILEK

Hledáme doručovatele reklamních letáků a adresných zásilek. Pracovní poměr s osobami s 1-3. stupněm invalidity na částečný - plný úvazek. Případně i jako brigáda (DPP). Distribuce probíhá 2-4 dny v týdnu v určených a domluvených lokalitách. ...
Liberec

PRODAVAČ/KA Martes Sport

Náplň práce: - aktivní nabídka a prodej zákazníkům - práce se zbožím na prodejně - prezentace výloh a materiálů na podporu prodeje - práce na pokladně Požadujeme: - zkušenosti s prodejem sportovního vybavení nebo na podobné pozici v maloobchodě - ...
Liberec

MONTÁŽNÍ DĚLNÍK/CE mechanických zařízení

Místo výkonu práce: České mládeže 452, 460 08 Liberec 8 Praxe na pozici operátor ve výrobě výhodou, manuální zručnost Směnnost dle druhu výrobní linky - 2 směny, 3 směny, nepřetržitý provoz Zaměstnanecké výhody: podnikové stravování, 5 týdnů ...
Liberec

SVÁŘEČ/POTRUBÁŘ

- svářeč plamenem, el. obloukem, potrubář (nebo zámečník) - práce v terénu - plyn - praxe vítána - nástup možný ihned - pracovní doba: jednosměnný provoz 7-15,30 h. Volné místo svářeč/potrubář pro lokalitu Liberec.
Liberec