Úřad práce Liberec

Kontaktní pracoviště Úřad práce Liberec - Zprostředkování zaměstnání,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka v Liberci.

Dr. Milady Horákové 580/7, Liberec IV-Perštýn, 460 01 Liberec 1

Toto kontaktní pracoviště Úřadu práce v Liberci zajišťuje následující služby

Úřad práce Liberec - Zprostředkování zaměstnání

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Volná místa Liberec

Celkem nalezeno 1714 volných místo pro Liberec a okolí
VÝROBNÍ DĚLNÍK/CE

Náplň práce: navěšování a svěšování plastových dílů Požadavky: schopnost práce na PC Výhody: stravenky, týden dovolené navíc, 13. plat, flexi pasy Zaslat životopis e-mailem, popř. se hlásit telefonicky Volné místo výrobní dělník/ce pro lokalitu ...
Liberec

ČÍŠNÍK/SERVÍRKA

Místo výkonu práce: nám. Dr. E. Beneše 3/19, 460 01 Liberec 1 Hlásit se telefonicky nebo osobně každý den ve 14.00 hod. Volné místo číšník/servírka pro lokalitu Liberec.
Liberec

POMOCNÝ/Á PRACOVNÍK/CE V KUCHYNI

Místo výkonu práce: nám. Dr. E. Beneše 3/19, 460 01 Liberec 1 Mytí nádobí, úklid v kuchyni Hlásit se telefonicky nebo osobně každý den ve 14.00 hod. Volné místo pomocný/á pracovník/ce v kuchyni pro lokalitu Liberec.
Liberec

OPERÁTOR/KA KVALITY

Náplň práce: zraková kontrola pokovených dílů Požadavky: dobrý zrak, pečlivost Výhody: stravenky, týden dovolené navíc, 13. plat, flexi pasy Zaslat životopis e-mailem, popř. se hlásit telefonicky Volné místo operátor/ka kvality pro lokalitu Liberec.
Liberec

AUTOMECHANIK nákladních automobilů

Místo výkonu práce: Doubská 573, 463 12 Liberec XXIII-Doubí Požadavky: řidičský průkaz skupiny B; výhodou C, E; profesní průkaz vítán, zkušenosti s opravami vozidel a další praxe jsou vítány, základní svářečský kurz (CO2 + plamen) a jiné dovednosti ...
Liberec

PROVOZNÍ ZÁMEČNÍK

Požadavky: znalost práce na PC, praxe v oboru 12hodinové směny Nabízíme: stravenky, rehabilitace, roční prémie, dovolená navíc Volné místo provozní zámečník pro lokalitu Liberec.
Liberec

Kontaktní pracoviště Úřad práce Liberec
Pracoviště Úřadu práce v Liberci naleznete na adrese Dr. Milady Horákové 580/7, Liberec IV-Perštýn, 460 01 Liberec 1.

Na kontaktním pracovišti Úřad práce Liberec naleznete odkazy na následující služby:

U jednotlivých pracovišť Úřadu práce v Liberci jsou zobrazeny telefonní a faxová čísla, úřední doba konkrétního pracoviště a kompetentní kontaktní osoby pro konkrétní pracoviště.

Pokud hledáte nové zaměstnání, Úřad práce nabízí každý den aktualizovanou nabídku pracovních pozic.
Jednotlivá volná místa v Liberci, můžete třídit dle pracovního poměru, pracovního úvazku a dosaženého vzdělání.
U konkrétní nabídky volných míst v Liberci, naleznete i nabídky práce v blízkém okolí.