Dávky pro osoby se zdravotním postižením Liberec

Kontaktní pracoviště Úřadu práce - Dávky pro osoby se zdravotním postižením Liberec,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka v Liberci.

Dr. Milady Horákové 580/7, Liberec IV-Perštýn, 460 01 Liberec 1

Toto kontaktní pracoviště Úřadu práce v Liberci zajišťuje následující služby

Úřad práce Liberec - Dávky pro osoby se zdravotním postižením

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Snímky z Uřadu práce Liberec - Dávky pro osoby se zdravotním postižením na adrese Dr. Milady Horákové 580/7, Liberec IV-Perštýn, 460 01 Liberec 1, které by jste viděli při bežném průjezdu nebo při procházení danou oblastí.

Volná místa Liberec

Celkem nalezeno 499 volných místo pro Liberec a okolí
TECHNIK/ČKA VE STROJÍRENSTVÍ

Smlouva na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení Vypracovávání technických podkladů (technické výkresy, technologické postupy, projekty atd.) pro strojírenskou výrobu, organizace strojírenské výroby, vytváření podkladů pro interní ...

KUCHAŘI (kromě šéfkuchařů)

Jedná se o práci v asijské restauraci. Preferujeme velmi dobrou znalost přípravy pokrmů tradiční čínské kuchyně, čínský jazyk výhodou. Hlásit se telefonicky Po-Pá od 10:00 do 13:00 nebo osobně na adrese provozovny, po předchozí tel. dohodě.

OBRÁBĚČ CNC

Hlásit se osobně na adrese Americká 890, Liberec

ČÍŠNÍCI A SERVÍRKY

Jedná se o práci v asijské restauraci. Požadujeme praxi na obdobné pozici, čínský jazyk výhodou. Hlásit se telefonicky Po-Pá od 10:00 do 13:00 nebo osobně na adrese provozovny, po předchozí tel. domluvě.

POMOCNÍ KUCHAŘI

Jedná se o práci v asijské restauraci. Preferujeme dobrou znalost přípravy pokrmů tradiční čínské kuchyně, čínský jazyk výhodou. Hlásit se telefonicky Po-Pá od 10:00 do 13:00 nebo osobně na adrese provozovny, po předchozí tel. domluvě.

POMOCNÝ PRACOVNÍK v truhlářské výrobě

Manuální pomocné práce ve výrobě, úklid, balení, kompletace nábytku. Praxe v truhlářském oboru výhodou, řidičský průkaz skupiny B výhodou, manuální zručnost, fyzická zdatnost, spolehlivost, samostatnost, dochvilnost, flexibilita, ochota učit se ...

Nahoru