Volná místa Králův Dvůr

Celkově nalezeno 189 volných míst pro práci Králův Dvůr a okolí
zobrazuji 113 - 126
POMOCNÍ KUCHAŘI - Kontakt: telefonicky.

Kontakt: telefonicky.

ASISTENTI PEDAGOGŮ - Kontakt: e-mailem.

Požadujeme bezúhonnost - předložit výpis z rejstříků trestů. Kontakt: e-mailem.

POMOCNÍCI PRACOVNÍKA ÚDRŽBY - Kontakt: e-mailem, telefonicky.

Náplň práce: práce s motorovou pilou, křovinořezem, hrabání listí, sněhu, úklidové práce, sekání trávy. Kontakt: e-mailem, telefonicky.

ELEKTRIKÁŘI - Kontakt: e-mailem.

ŘP sk. B, vyhláška 50. Kontakt: e-mailem.

OBSLUHA TUNELOVÉ MYČKY - Kontakt: osobně, telefonicky (Po-Pá 8:00-20:00)

Kontakt: osobně, telefonicky (Po-Pá 8:00-20:00)

JEŘÁBNÍK/CE - Kontakt: telefonicky či e-mailem.

Požadujeme: jeřábnický průkaz, ŘP B+C, osvědčení o profesní způsobilosti, Nabízíme: stravenkový paušál, cestovné. Po roce možnost prodloužení zaměstnání na dobu neurčitou. ...

ŘIDIČ/KA - Kontakt:telefonicky, e-mailem.

Nutný řidičský průkaz sk. B, C. Kontakt: telefonicky, e-mailem.

OBCHODNÍ REFERENTI

Náplň práce: komunikace se zákazníky a dodavateli, řešení reklamací, reporting, nápravná opatření, příprava a účast na auditech. Požadavky: japonský jazyk (C znalost japonštiny ...

ŘIDIČI MKD - Kontakt: telefonicky či e-mailem.

Kontakt: telefonicky či e-mailem.

AUTOMECHANICI - MECHANICI - Kontakt: telefonicky či e-mailem.

Povolení k zaměstnání dle §97 d). B - osobní automobil. Kontakt: telefonicky či e-mailem.

ŘIDIČI - Kontakt: e-mailem.

Požadujeme: Řidičské oprávnění skupiny B Nabízíme: stravné a další benefity. Kontakt: e-mailem.

SKLADNÍCI, OBSLUHA MANIPULAČNÍCH VOZÍKŮ

Příjem a zaskladňpvání zboží.Vychystávání, balení, expedice zboží Ranní/ odpolední směna. Kontakt: e-mailem.

ŘIDIČI SKUPINY C - Kontakt: e-mailem

Kontakt: e-mailem.

STAVEBNÍ DĚLNÍCI - Kontakt: osobně, telefonicky či e-mailem.

Hledáte-li nové zaměstnání, práce Králův Dvůr nabízí každý den aktualizovanou nabídku volných míst v této lokalitě.
Jednotlivá volná místa Králův Dvůr můžete filtrovat dle pracovního poměru, pracovního úvazku a dosaženého vzdělání. Díky této možnosti třídění získáte přesnější výsledky ohledně nabízených volných míst.
Po zobrazení nabídky práce Králův Dvůr jsou Vám nabídnuta také volná místa v blízkém okolí.