Volná místa Králův Dvůr

Celkově nalezeno 206 volných míst pro práci Králův Dvůr a okolí
zobrazuji 71 - 84
POMOCNÍ KUCHAŘI - Kontakt: e-mailem či telefonicky.

Kontakt: telefonicky či e-mailem.

KUCHAŘI - Kontakt: telefonicky či e-mailem.

Požadavky: znalost indické kuchyně. Kontakt: telefonicky či e-mailem.

MONTÁŽNÍ DĚLNÍK - Kontakt: e-mailem.

Kontakt: e-mailem.

STAVEBNÍ MONTÉŘI - Kontakt: telefonicky, e-mailem.

Kontakt: telefonicky, e-mailem.
Beroun

POMOCNÍ PRACOVNÍCI VE STAVEBNICTVÍ - Kontakt: telefonicky.

Kontakt: telefonicky (Po-Pá 8:00-16:00).

DĚLNÍCI V OBLASTI VÝSTAVBY BUDOV - Kontakt: osobně, telefonicky.

Kontakt: osobně, telefonicky.
Beroun

MONTÉŘI OCELOVÝCH KONSTRUKCÍ - Kontakt: e-mailem.

Náplň práce: montáže ocelových konstrukcí, střešních a obvodových plášťů dle zakázek na území České republiky. Kontakt: e-mailem.
Beroun

OPERÁTOŘI VÝROBY - Kontakt: e-mailem.

Náplň práce: pomocné a úklidové práce v potravinářském provozu, obsluha balících strojů. Nabízíme: stravenky, volnočasové benefity, po roce příspěvek na penzijní pojištění. ...

DENTÁLNÍ HYGIENISTI - Kontakt: e-mailem, telefonicky, osobně.

Náplň práce: spolupráce s parodontologií a ortodoncií, zubní správa Aidec, Vector Paro, Newtron Satelec, EMS a dalších. Nabízíme: mimořádné prémie, výhody pro rodinné ...

OBSLUHA STROJŮ NA VÝROBU POTRAVINÍ - Kontakt: e-mailem

Zaměstnanecké výhody: stravenkový paušál, věrnostní a jiné benefity.

STAVEBNÍ DĚLNÍCI

Místo výkonu práce: Beroun a Středočeský kraj. Upřesňující informace: nástup možný ihned, práce o víkendech. Požadavky: znalost ukrajinského jazyka (výhodou). Kontakt: telefonicky.

Místo výkonu práce: Beroun (sídlo firmy) a celý Středočeský kraj. Požadavky: aktivní znalost ukrajinského jazyka. Upřesňující informace: práce i o víkendech. Kontakt: telefonicky.

SVÁŘEČI S AUTOGENEM - Kontakt: e-mailem.

Požadujeme: pouze svářeč autegenem (není podm. svářečský průkaz). jedná se o opravy zábradlí, svařování trubek a údržbářské práce. Dále požadujeme UVEDENÉ VZDĚLÁNÍ. Možnost ...

Hledáte-li nové zaměstnání, práce Králův Dvůr nabízí každý den aktualizovanou nabídku volných míst v této lokalitě.
Jednotlivá volná místa Králův Dvůr můžete filtrovat dle pracovního poměru, pracovního úvazku a dosaženého vzdělání. Díky této možnosti třídění získáte přesnější výsledky ohledně nabízených volných míst.
Po zobrazení nabídky práce Králův Dvůr jsou Vám nabídnuta také volná místa v blízkém okolí.