OBSLUHA TUNELOVÉ MYČKY - Kontakt: osobně, telefonicky (Po-Pá 8:00-20:00)

Kontakty
zaměstnavatel: AUTOLLCAR s.r.o.
pracoviště: Plzeňská 371, 26701
mzda: od 20000 do 30000
Popis pozice
Kontakt: osobně, telefonicky (Po-Pá 8:00-20:00)

Volná místa v okolí Suchomasty

JEŘÁBNÍK/CE - Kontakt: telefonicky či e-mailem.

Požadujeme: jeřábnický průkaz, ŘP B+C, osvědčení o profesní způsobilosti, Nabízíme: stravenkový ...

ŘIDIČ/KA - Kontakt:telefonicky, e-mailem.

Nutný řidičský průkaz sk. B, C. Kontakt: telefonicky, e-mailem.

AUTOELEKTRIKÁŘ

AUTOELEKTRIKÁŘI - Místo výkonu práce: Králův Dvůr. Upřesňující informace: nástup možný ihned, ...

PRODAVAČI - Kontakt: telefonicky či e-mailem.

Výhodou znalost vietnamského jazyka. Kontakt: telefonicky či e-mailem.

ZEDNÍCI - Kontakt: telefonicky

Kontakt: telefonicky.

SKLADNÍCI, OBSLUHA MANIPULAČNÍCH VOZÍKŮ

Upřesňující informace:dobrý zdravotní stav, práce náročná na koncentraci a pečlivost,zvedání a ...
Zdice

volná místa Suchomasty