Volná místa Humpolec

Celkově nalezeno 126 volných míst pro práci Humpolec a okolí
zobrazuji 85 - 98
Stavební dělník

Práce na stavbách po celé ČR.
Humpolec

Projektant elektro

Náplň práce: projektování elektrických zařízení. vyhláška § 50,6
Humpolec

Výrobní dělník

Pracovní náplň: nakládání archů vlnité lepenky do strojů a následné balení hotových produktů. Práce svým charakterem vhodná pro muže (zvedání břemen těžších naž 15 ...
Humpolec

Všeobecná zdravotní sestra

Požadujeme: nutné vzdělání v oboru. Nabízíme: sportovní program, příplatek za pravidelnou docházku, týmové odměny, školení v odborných a komunikačních dovednostech, další ...
Humpolec

Kuchař,- ka

Nabízíme: podnikové stravování NUTNÝ TELEFONICKÝ KONTAKT PŘEDEM!
Humpolec

Servírka

Humpolec

Obsluha CNC laser + obsluha ohraňovacího lisu

Humpolec

Elektrikář - údržbář

Nabízíme: bonusový systém, dotované stravování
Humpolec

Úklidový pracovník,- ce

2x týdně úklid kancelářských prostor o výměře 150 m2.
Humpolec

Montážní dělník výrobků a zařízení

Nutný telefonický kontakt předem!
Humpolec

Technik elektro

Flexibilní pracovní doba, praxe v oboru výhodou.
Humpolec

Pomocný pracovník,- ce na stavbě

stavby na okrese Pelhřimov
Humpolec

Směnový údržbář - elektrikář - slaboproud pro údržbu CNC

Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok, poté možnost prodloužení na dobu NEURČITOU! Náborový příspěvek 12.000,- Kč/rok.
Humpolec

Montážní dělník výrobků z ostatních materiálů

Manuální zručnost, pracovní poměr bude uzavřen na dobu 3 měsíce, praxe výhodou.
Vystrkov

Hledáte-li nové zaměstnání, práce Humpolec nabízí každý den aktualizovanou nabídku volných míst v této lokalitě.
Jednotlivá volná místa Humpolec můžete filtrovat dle pracovního poměru, pracovního úvazku a dosaženého vzdělání. Díky této možnosti třídění získáte přesnější výsledky ohledně nabízených volných míst.
Po zobrazení nabídky práce Humpolec jsou Vám nabídnuta také volná místa v blízkém okolí.