Volná místa Humpolec

Celkově nalezeno 112 volných míst pro práci Humpolec a okolí
zobrazuji 71 - 84
Všeobecná zdravotní sestra/ praktická sestra

Nabízíme: 5 dní dovolené navíc, maximální směnný příplatek, příspěvek na stravu, kulturní akce. Osobní kontakt: Po - Pá 8:00 - 12:00 hod.
Humpolec

Referent prodeje

Požadujeme: komunikační schopnosti NUTNÝ TELEFONICKÝ KONTAKT PŘEDEM!
Humpolec

stavební dělník

kontakt e-mailem, telefonicky od 8.00 do 18.00 hod. nebo na výběrovém řízení dne 20.3.2019 v 9.00-17.00 hod.
Humpolec

Zedník

Nutný telefonický kontakt předem v pracovní dny 7:00 - 15:00 hodin!
Humpolec

Práce v e-shopu se zaměřením na strojírenství, potravinářské technologie

Prodej dílů v potravinářském průmyslu se zaměřením na pivovarnictví. Náplň práce: lehká práce ve skladu, vyřizování objednávek, naskladňování zboží, optimalizace e-shopu ...
Humpolec

Montážní dělník výrobků

Osobní kontakt na adrese: Nádražní 1867, Humpolec Nutný telefonický kontakt předem!
Humpolec

Projektant elektro

Náplň práce: projektování elektrických zařízení. vyhláška § 50,6
Humpolec

Stavební dělník

Práce na stavbách po celé ČR.
Humpolec

Všeobecná zdravotní sestra

Požadujeme: nutné vzdělání v oboru. Nabízíme: sportovní program, příplatek za pravidelnou docházku, týmové odměny, školení v odborných a komunikačních dovednostech, další bonusy.
Humpolec

Kuchař,- ka

Nabízíme: podnikové stravování NUTNÝ TELEFONICKÝ KONTAKT PŘEDEM!
Humpolec

Elektrikář - údržbář

Nabízíme: bonusový systém, dotované stravování
Humpolec

Montážní dělník výrobků a zařízení

Nutný telefonický kontakt předem!
Humpolec

Řidič nákladního vozidla - vnitro

Cisternová přeprava potravin na území ČR. Požadujeme: spolehlivost, zodpovědnost, praxe výhodou. Nutný telefonický kontakt předem!
Vystrkov

Technolog

Náplň práce: plnění veškerých úkolů nezbytných pro zabezpečení technologického zvládnutí výroby, souvisejících s následujícími činnostmi: optimalizace výrobních postupů v oblasti ...
Jiřice

Hledáte-li nové zaměstnání, práce Humpolec nabízí každý den aktualizovanou nabídku volných míst v této lokalitě.
Jednotlivá volná místa Humpolec můžete filtrovat dle pracovního poměru, pracovního úvazku a dosaženého vzdělání. Díky této možnosti třídění získáte přesnější výsledky ohledně nabízených volných míst.
Po zobrazení nabídky práce Humpolec jsou Vám nabídnuta také volná místa v blízkém okolí.